
Nieuw artikel in TJGZ: een praktijkevaluatie van leefstijlsignaleringsinstrument FLY-Kids
Dit artikel van TJGZ betreft een evaluatie van “FLY-Kids”, een leefstijlsignaleringsinstrument voor kinderen van 1-3 jaar.
Nieuws 30 november 2020
Het afgelopen jaar zijn er veel ontwikkelingen geweest met betrekking tot het Van Wiechenonderzoek en de Baecke-Fassaert motoriektest. Zoals bijvoorbeeld de DIY Van Wiechenfilmpjes , die versneld beschikbaar zijn gekomen en waar nu een implementatieonderzoek naar loopt, en het advies rond inzet van de verschillende JGZ disciplines bij de uitvoer van het Van Wiechenonderzoek en de Baecke-Fassaert motoriektest. We nemen je kort mee in deze ontwikkelingen.
Dit artikel van TJGZ betreft een evaluatie van “FLY-Kids”, een leefstijlsignaleringsinstrument voor kinderen van 1-3 jaar.
Dit najaar worden voor het Richtlijnenspel nieuwe vragen ontwikkeld, en de bestaande vragen worden opgefrist. Daarvoor hebben we input nodig van enkele JGZ-professionals.
In juli 2025 zijn de nieuwe JGZ-richtlijn Mondzorg en de herziene JGZ-richtlijn Kindermishandeling gepubliceerd op de JGZ-richtlijnenwebsite.
"*" geeft vereiste velden aan