Medewerkers

De adviseurs van het NCJ zijn changemakers. Ze signaleren, confronteren en inspireren. Ze laten zien dat er alternatieven zijn voor de huidige manier van denken en werken in de JGZ. Neem gerust contact met ons op als je een situatie wilt voorleggen.

Igor Ivakic

directeur

iivakic@ncj.nl
06 - 11 90 18 21
Meer info

Trudy Dunnink

manager bedrijfsvoering, adviseur

tdunnink@ncj.nl
06 - 53 97 53 27
Meer info

Marga Beckers

adviseur

mbeckers@ncj.nl
06 - 53 97 53 19
Meer info

Chantal van den Burg

communicatie & eventmedewerker

cvandenburg@ncj.nl
06 -18 68 31 88
Meer info

Mariska van Dongen

officemanager

secretariaat@ncj.nl
030 - 760 04 05
Meer info

Nathalie Drost

adviseur

ndrost@ncj.nl
06 - 53 97 55 82
Meer info

Ondine Engelse

adviseur

oengelse@ncj.nl
06 - 53 97 60 45
Meer info

Tanja Geerdes-Maas

adviseur

tgeerdes@ncj.nl
06 - 28 36 23 55
Meer info

Linda van den Haak

communicatieadviseur

lvdhaak@ncj.nl
06 - 13 13 94 13
Meer info

Maud van der Heijden

communicatiemedewerker

mvanderheijden@ncj.nl
06 20 50 63 69
Meer info

Peter Hulsen

adviseur

phulsen@ncj.nl
06 - 11 88 26 60
Meer info

Petra Kletter

adviseur

pkletter@ncj.nl
06 - 53 97 58 14
Meer info

Elise van Maarseveen

secretariële & project ondersteuner

evanmaarseveen@ncj.nl
030 - 760 04 05
Meer info

Wico Mulder

adviseur

wmulder@ncj.nl
06 - 28 35 88 71
Meer info

Joni Prescher

communicatieadviseur

jprescher@ncj.nl
06 - 53 97 57 13
Meer info

Riduan Sebai

Financieel adviseur

rsebai@ncj.nl
06 51 87 17 63
Meer info

Henk Slotboom

adviseur informatisering

hslotboom@ncj.nl
06 - 11 51 73 31
Meer info

Elle Struijf

adviseur

estruijf@ncj.nl
06 - 18 63 26 36
Meer info

Bronwynn Terpstra

adviseur - met zwangerschapsverlof

bterpstra@ncj.nl
06 - 53 97 52 68
Meer info

Yvonne Vanneste

adviseur

yvanneste@ncj.nl
06 - 83 77 83 91
Meer info

Arlette Vos-de Jong

communicatieadviseur

avos@ncj.nl
06 - 20 23 18 62
Meer info

Mark Weghorst

adviseur

mweghorst@ncj.nl
06 - 25 39 01 13
Meer info

Deel dit met je netwerk