Medewerkers

De adviseurs van het NCJ zijn changemakers. Ze signaleren, confronteren en inspireren. Ze laten zien dat er alternatieven zijn voor de huidige manier van denken en werken in de JGZ. Neem gerust contact met ons op als je een situatie wilt voorleggen.

Igor Ivakic

directeur

iivakic@ncj.nl
06 - 11 90 18 21
Meer info

Frans Pijpers

adviseur

fpijpers@ncj.nl
06 11 80 26 60
Meer info

Marga Beckers

adviseur

mbeckers@ncj.nl
06 - 53 97 53 19
Meer info

Jan van den Brule

adviseur

jvdbrule@ncj.nl
06 - 13 14 42 60
Meer info

Mariska van Dongen

officemanager

secretariaat@ncj.nl
030 - 760 04 05
Meer info

Trudy Dunnink

manager bedrijfsvoering, adviseur

tdunnink@ncj.nl
06 - 53 97 53 27
Meer info

Ondine Engelse

adviseur

oengelse@ncj.nl
06 - 53 97 60 45
Meer info

Romy Goudsmits

junior facilitair coördinator

rgoudsmits@ncj.nl
030 - 760 04 05
Meer info

Linda van den Haak

communicatieadviseur

lvdhaak@ncj.nl
06 - 13 13 94 13
Meer info

Natascha Hensen

adviseur

nhensen@ncj.nl
06 - 53 97 56 39
Meer info

Evelien Janssen

adviseur

ejanssen@ncj.nl
06 - 53 97 55 82
Meer info

Petra Kletter

adviseur

pkletter@ncj.nl
06 - 53 97 58 14
Meer info

Marjolein Krijnen

programmamanager

mkrijnen@ncj.nl
06 - 16 35 00 28
Meer info

Inge Oreel

adviseur

ioreel@ncj.nl
06 - 20 23 18 62
Meer info

Joni Prescher

communicatieadviseur

jprescher@ncj.nl
06 53 97 57 13
Meer info

Bronwynn Terpstra

adviseur

bterpstra@ncj.nl
06 - 53 97 52 68
Meer info

Yvonne Vanneste

adviseur

yvanneste@ncj.nl
06 - 83 77 83 91
Meer info

Mark Weghorst

adviseur

mweghorst@ncj.nl
06 25 39 01 13
Meer info

Paula Zwijgers

adviseur

pzwijgers@ncj.nl
06 - 24 35 10 24
Meer info

Deel dit met je netwerk