Medewerkers

De adviseurs van het NCJ zijn changemakers. Ze signaleren, confronteren en inspireren. Ze laten zien dat er alternatieven zijn voor de huidige manier van denken en werken in de JGZ. Neem gerust contact met ons op als je een situatie wilt voorleggen.

Igor Ivakic

directeur

iivakic@ncj.nl
06 - 11 90 18 21
Meer info

Frans Pijpers

adjunct directeur

fpijpers@ncj.nl
06 - 53 97 57 13
Meer info



Marga Beckers

adviseur

mbeckers@ncj.nl
06 - 53 97 53 19
Meer info

Annemieke Brink

officemanager

abrink@ncj.nl
030 - 76 00 405
Meer info





Trudy Dunnink

adviseur

tdunnink@ncj.nl
06 - 53 97 53 27
Meer info

Ondine Engelse

adviseur

oengelse@ncj.nl
06 - 53 97 60 45
Meer info





Milou de Kleijn

stagiaire communicatie

mdekleijn@ncj.nl
06 - 41 29 21 21
Meer info

Marjolein Krijnen

communicatieadviseur

mkrijnen@ncj.nl
06 - 16 35 00 28
Meer info







Ellen-Joan Wessels

adviseur

ejwessels@ncj.nl
06 - 13 27 67 62
Meer info

Paula Zwijgers

adviseur

pzwijgers@ncj.nl
06 - 24 35 10 24
Meer info



Deel dit met je netwerk