Changemakers

De adviseurs van het NCJ zijn changemakers. Ze signaleren, confronteren en inspireren. Ze laten zien dat er alternatieven zijn voor de huidige manier van denken en werken in de JGZ. Neem gerust contact met ons op.

Zoek een changemaker op thema

Igor Ivakic

directeur

Igor Ivakic

directeur

iivakic@ncj.nl

06 - 11 90 18 21

Trudy Dunnink

adjunct-directeur

Interventies Partnerships

Trudy Dunnink

adjunct-directeur

tdunnink@ncj.nl

06 - 53 97 53 27

Melissa Bastiaan

adviseur

Prenataal Huisbezoek VoorZorg

Melissa Bastiaan

adviseur

mbastiaan@ncj.nl

06-18 90 40 16

Soler Berk

adviseur

Armoede Partnerships

Soler Berk

adviseur

sberk@ncj.nl

06 - 24 81 99 55

Merian Bouwmeester

onderzoeker, adviseur

Stevig Ouderschap Kindermishandeling Onderzoek

Merian Bouwmeester

onderzoeker, adviseur

mbouwmeester@ncj.nl

06 - 29 03 80 58

Aniek van den Braak

adviseur

JGZ Richtlijnen

Aniek van den Braak

adviseur

avandenbraak@ncj.nl

06 - 53 97 52 68

Jan van den Brule

adviseur

Digitaal dossier JGZ JGZ Richtlijnen

Jan van den Brule

adviseur

jvdbrule@ncj.nl

06-22227727

Chantal van den Burg

communicatieadviseur

Communicatie & media

Chantal van den Burg

communicatieadviseur

cvandenburg@ncj.nl

06 - 18 68 31 88

Mariska van Dongen

coördinator trainingen interventies

Algemeen

Mariska van Dongen

coördinator trainingen interventies

mvandongen@ncj.nl

06 - 18 73 78 37

Nathalie Drost

adviseur

Interventies MAZL Schoolverzuim

Nathalie Drost

adviseur

ndrost@ncj.nl

06 - 53 97 55 82

Ondine Engelse

adviseur

GIZ Digitaal dossier JGZ

Ondine Engelse

adviseur

oengelse@ncj.nl

06 - 53 97 60 45

Tanja Geerdes-Maas

adviseur

NCJ Platform

Tanja Geerdes-Maas

adviseur

tgeerdes@ncj.nl

06-48521969

Linda van den Haak

communicatieadviseur

Armoede Communicatie & media Prenataal Huisbezoek Stress

Linda van den Haak

communicatieadviseur

lvdhaak@ncj.nl

06 - 13 13 94 13

Joëlla Hendriks

communicatieadviseur

Communicatie & media

Joëlla Hendriks

communicatieadviseur

jhendriks@ncj.nl

06 20 23 18 62

Petra Kletter

adviseur

Kansrijke Start Vakmanschap

Petra Kletter

adviseur

pkletter@ncj.nl

06 - 53 97 58 14

Hilde Kuijs

adviseur

JGZ Richtlijnen

Hilde Kuijs

adviseur

hkuijs@ncj.nl

06-44 64 46 60

Madelon Meijer-Hoogeveen

onderzoeker, adviseur

Onderzoek

Madelon Meijer-Hoogeveen

onderzoeker, adviseur

mmeijer@ncj.nl

06-18737891

Sophie Oerlemans

communicatieadviseur

Communicatie & media

Sophie Oerlemans

communicatieadviseur

soerlemans@ncj.nl

06 - 18 73 79 18

Femke Orie

adviseur

GIZ Stevig Ouderschap

Femke Orie

adviseur

forie@ncj.nl

06 -13 13 64 99

Ingrid Staal

onderzoeker, adviseur

Onderzoek SPARK-methode

Ingrid Staal

onderzoeker, adviseur

istaal@ncj.nl

06-48 34 19 56

Riduan Sebai

financieel adviseur

Administratie

Riduan Sebai

financieel adviseur

rsebai@ncj.nl

06 - 51 87 17 63

Nynke Steenbergen

adviseur

Ouderschap GIZ Hechting

Nynke Steenbergen

adviseur

nsteenbergen@ncj.nl

06 - 38 74 54 66

Elle Struijf

adviseur

Gezondheid Landelijk Professioneel Kader Preventie Prenataal Huisbezoek Stress

Elle Struijf

adviseur

estruijf@ncj.nl

06 - 18 63 26 36

Kirsten Tjapkes

adviseur

NCJ Platform

Kirsten Tjapkes

adviseur

ktjapkes@ncj.nl

06 - 53 97 57 13

Yvonne Vanneste

onderzoeker, adviseur

Vakmanschap Van Wiechenonderzoek MAZL Onderzoek Schoolverzuim Stress

Yvonne Vanneste

onderzoeker, adviseur

yvanneste@ncj.nl

06 - 83 77 83 91

Nicôlle Verstraeten

adviseur

GIZ

Nicôlle Verstraeten

adviseur

nverstraeten@ncj.nl

06 - 53 97 56 39

Mark Weghorst

adviseur

Je Brein de Baas?! MAZL Preventie Schoolverzuim Weerbaarheid

Mark Weghorst

adviseur

mweghorst@ncj.nl

06 - 25 39 01 13

Ellen-Joan Wessels

adviseur

Preventie Stress Gezondheid Landelijk Professioneel Kader

Ellen-Joan Wessels

adviseur

ejwessels@ncj.nl

06 - 13 27 67 62

Bestuur

Ons bestuur bestaat uit vijf leden, gekozen op voordracht van GGD GHOR Nederland, ActiZ, de beroepsverenigingen AJN, V&VN en NVDA en vanuit de wetenschap en het openbaar bestuur.

Bekijk het bestuur

Welkom op onze nieuwe website!

Heb je een gebruikersaccount? Dan ontvang je van ons een mail om je account opnieuw te activeren.