Changemakers

De adviseurs van het NCJ zijn changemakers. Ze signaleren, confronteren en inspireren. Ze laten zien dat er alternatieven zijn voor de huidige manier van denken en werken in de JGZ. Neem gerust contact met ons op.

Igor Ivakic

directeur

Igor Ivakic

directeur

iivakic@ncj.nl

06 - 11 90 18 21

Trudy Dunnink

adjunct-directeur

Trudy Dunnink

adjunct-directeur

tdunnink@ncj.nl

06 - 53 97 53 27

Melissa Bastiaan

adviseur

Melissa Bastiaan

adviseur

mbastiaan@ncj.nl

06-18 90 40 16

Soler Berk

adviseur

Soler Berk

adviseur

sberk@ncj.nl

06 - 24 81 99 55

Merian Bouwmeester

onderzoeker, adviseur

Merian Bouwmeester

onderzoeker, adviseur

mbouwmeester@ncj.nl

06 - 29 03 80 58

Aniek van den Braak

adviseur

Aniek van den Braak

adviseur

avandenbraak@ncj.nl

06 - 53 97 52 68

Jan van den Brule

adviseur

Jan van den Brule

adviseur

jvdbrule@ncj.nl

030 - 760 04 05

Chantal van den Burg

communicatieadviseur

Chantal van den Burg

communicatieadviseur

cvandenburg@ncj.nl

06 - 18 68 31 88

Mariska van Dongen

directiesecretaresse

Mariska van Dongen

directiesecretaresse

secretariaat@ncj.nl

030 - 760 04 05

Nathalie Drost

adviseur

Nathalie Drost

adviseur

ndrost@ncj.nl

06 - 53 97 55 82

Ondine Engelse

adviseur

Ondine Engelse

adviseur

oengelse@ncj.nl

06 - 53 97 60 45

Tanja Geerdes-Maas

adviseur

Tanja Geerdes-Maas

adviseur

tgeerdes@ncj.nl

06-48521969

Linda van den Haak

communicatieadviseur

Linda van den Haak

communicatieadviseur

lvdhaak@ncj.nl

06 - 13 13 94 13

Petra Kletter

adviseur

Petra Kletter

adviseur

pkletter@ncj.nl

06 - 53 97 58 14

Lieke van der Meulen

adviseur

Lieke van der Meulen

adviseur

lvandermeulen@ncj.nl

06 - 13 13 64 99

Madelon Meijer-Hoogeveen

onderzoeker, adviseur

Madelon Meijer-Hoogeveen

onderzoeker, adviseur

mmeijer@ncj.nl

06-18737891

Sophie Oerlemans

communicatieadviseur

Sophie Oerlemans

communicatieadviseur

soerlemans@ncj.nl

06 - 18 73 79 18

Stefan Rusch

Financieel administratief medewerker

Stefan Rusch

Financieel administratief medewerker

srusch@ncj.nl

06 - 43 27 72 32

Ingrid Staal

onderzoeker, adviseur

Ingrid Staal

onderzoeker, adviseur

istaal@ncj.nl

06-48 34 19 56

Riduan Sebai

financieel adviseur

Riduan Sebai

financieel adviseur

rsebai@ncj.nl

06 - 51 87 17 63

Nynke Steenbergen

adviseur

Nynke Steenbergen

adviseur

nsteenbergen@ncj.nl

06 - 38 74 54 66

Elle Struijf

adviseur

Elle Struijf

adviseur

estruijf@ncj.nl

06 - 18 63 26 36

Kirsten Tjapkes

adviseur

Kirsten Tjapkes

adviseur

ktjapkes@ncj.nl

06 - 53 97 57 13

Yvonne Vanneste

onderzoeker, adviseur

Yvonne Vanneste

onderzoeker, adviseur

yvanneste@ncj.nl

06 - 83 77 83 91

Minke Vellinga

adviseur

Minke Vellinga

adviseur

mvellinga@ncj.nl

06-18 73 78 37

Nicôlle Verstraeten

adviseur

Nicôlle Verstraeten

adviseur

nverstraeten@ncj.nl

06 - 53 97 56 39

Arlette Vos

communicatieadviseur

Arlette Vos

communicatieadviseur

avos@ncj.nl

06 - 20 23 18 62

Mark Weghorst

adviseur

Mark Weghorst

adviseur

mweghorst@ncj.nl

06 - 25 39 01 13

Ellen-Joan Wessels

adviseur

Ellen-Joan Wessels

adviseur

ejwessels@ncj.nl

06 - 13 27 67 62

Bestuur

Ons bestuur bestaat uit vijf leden, gekozen op voordracht van GGD GHOR Nederland, ActiZ, de beroepsverenigingen AJN, V&VN en NVDA en vanuit de wetenschap en het openbaar bestuur.

Bekijk het bestuur

Welkom op onze nieuwe website!

Heb je een gebruikersaccount? Dan ontvang je van ons een mail om je account opnieuw te activeren.