Changemakers

De adviseurs van het NCJ zijn changemakers. Ze signaleren, confronteren en inspireren. Ze laten zien dat er alternatieven zijn voor de huidige manier van denken en werken in de JGZ. Neem gerust contact met ons op.

Zoek een changemaker op thema

Igor Ivakic

directeur

Igor Ivakic

directeur

iivakic@ncj.nl

06 - 11 90 18 21

Trudy Dunnink

adjunct-directeur

Partnerships Interventies

Trudy Dunnink

adjunct-directeur

tdunnink@ncj.nl

06 - 53 97 53 27

Melissa Bastiaan

adviseur

Prenataal Huisbezoek VoorZorg

Melissa Bastiaan

adviseur

mbastiaan@ncj.nl

06-18 90 40 16

Merian Bouwmeester

onderzoeker, adviseur

Kindermishandeling Onderzoek Stevig Ouderschap

Merian Bouwmeester

onderzoeker, adviseur

mbouwmeester@ncj.nl

06 - 29 03 80 58

Gijs de Haan

adviseur

Gijs de Haan

adviseur

gdehaan@ncj.nl

06 - 50 40 03 29

Aniek van den Braak

adviseur

Je Brein de Baas?! MAZL Weerbaarheid

Aniek van den Braak

adviseur

avandenbraak@ncj.nl

06 - 53 97 52 68

Jan van den Brule

adviseur

Digitaal dossier JGZ JGZ Richtlijnen

Jan van den Brule

adviseur

jvdbrule@ncj.nl

06-22227727

Nathalie de Sousa

Adviseur

Armoede Partnerships

Nathalie de Sousa

Adviseur

ndesousa@ncj.nl

06 39 54 23 13

Chantal van den Burg

communicatieadviseur

Communicatie & media

Chantal van den Burg

communicatieadviseur

cvandenburg@ncj.nl

06 - 18 68 31 88

Mariska van Dongen

coördinator trainingen interventies

Algemeen

Mariska van Dongen

coördinator trainingen interventies

mvandongen@ncj.nl

06 - 18 73 78 37

Nathalie Drost

adviseur

Schoolverzuim Interventies MAZL

Nathalie Drost

adviseur

ndrost@ncj.nl

06 - 53 97 55 82

Ondine Engelse

adviseur

Digitaal dossier JGZ GIZ

Ondine Engelse

adviseur

oengelse@ncj.nl

06 - 53 97 60 45

Tanja Geerdes-Maas

adviseur

NCJ Platform

Tanja Geerdes-Maas

adviseur

tgeerdes@ncj.nl

06-48521969

Linda van den Haak

communicatieadviseur

Armoede Communicatie & media Prenataal Huisbezoek Stress

Linda van den Haak

communicatieadviseur

lvdhaak@ncj.nl

06 - 13 13 94 13

Joëlla Hendriks

communicatieadviseur

Communicatie & media

Joëlla Hendriks

communicatieadviseur

jhendriks@ncj.nl

06 20 23 18 62

Madelon Meijer-Hoogeveen

onderzoeker, adviseur

JGZ Richtlijnen Onderzoek

Madelon Meijer-Hoogeveen

onderzoeker, adviseur

mmeijer@ncj.nl

06-18737891

Danial Mulu

functioneel beheerder

Algemeen NCJ Platform Vakmanschap

Danial Mulu

functioneel beheerder

Dmulu@ncj.nl

06-43277232

Sophie Oerlemans

communicatieadviseur

Communicatie & media

Sophie Oerlemans

communicatieadviseur

soerlemans@ncj.nl

06 - 18 73 79 18

Femke Orie

adviseur

Landelijk Professioneel Kader Stevig Ouderschap VoorZorg Van Wiechenonderzoek

Femke Orie

adviseur

forie@ncj.nl

06 -13 13 64 99

Ingrid Staal

onderzoeker, adviseur

Onderzoek SPARK-methode

Ingrid Staal

onderzoeker, adviseur

istaal@ncj.nl

06-48 34 19 56

Riduan Sebai

financieel adviseur

Administratie

Riduan Sebai

financieel adviseur

rsebai@ncj.nl

06 - 51 87 17 63

Désirée van Spanje

directiesecretaresse

Algemeen Administratie

Désirée van Spanje

directiesecretaresse

dvanspanje@ncj.nl

06 - 10 99 40 50

Nynke Steenbergen

adviseur

GIZ Hechting Ouderschap

Nynke Steenbergen

adviseur

nsteenbergen@ncj.nl

06 - 38 74 54 66

Kirsten Tjapkes

adviseur

NCJ Platform

Kirsten Tjapkes

adviseur

ktjapkes@ncj.nl

06 - 53 97 57 13

Yvonne Vanneste

onderzoeker, adviseur

Vakmanschap Van Wiechenonderzoek Onderzoek MAZL

Yvonne Vanneste

onderzoeker, adviseur

yvanneste@ncj.nl

06 - 83 77 83 91

Mark Weghorst

adviseur

Je Brein de Baas?! MAZL Schoolverzuim Weerbaarheid

Mark Weghorst

adviseur

mweghorst@ncj.nl

06 - 25 39 01 13

Ellen-Joan Wessels

adviseur

Gezondheid Landelijk Professioneel Kader Stress

Ellen-Joan Wessels

adviseur

ejwessels@ncj.nl

06 - 13 27 67 62

Bestuur

Ons bestuur bestaat uit vijf leden, gekozen op voordracht van GGD GHOR Nederland, ActiZ, de beroepsverenigingen AJN, V&VN en NVDA en vanuit de wetenschap en het openbaar bestuur.

Bekijk het bestuur

Welkom op onze nieuwe website!

Heb je een gebruikersaccount? Dan ontvang je van ons een mail om je account opnieuw te activeren.