NCJ vacature: communicatiemedewerker (32-36 uur)
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Nieuws 30 oktober 2014
In 2014 organiseert de Taskforce kindermishandeling en seksueel misbruik van 17 tot en met 21 november voor de tweede keer de Week van Kinderen Veilig. Hard nodig, want jaarlijks worden maar liefst 119.000 kinderen mishandeld. Gemiddeld heeft één kind in elke schoolklas te maken met een vorm van kindermishandeling. Hierbij gaat het niet alleen om fysieke mishandeling. Ook emotionele en fysieke verwaarlozing, seksueel misbruik, het getuige zijn van huiselijk geweld en de gevolgen van vechtscheidingen zijn vormen van kindermishandeling.
Eerste activiteiten online
Op www.weekvankinderenveilig.nl vindt u alle informatie over de Week. Zoals de al aangemelde activiteiten:
Meedoen?
U kunt (met uw organisatie) zelf een activiteit organiseren, activiteiten bezoeken en de Week onder de aandacht brengen binnen uw netwerk of op uw website. Om de Week onder de aandacht te brengen kunt u gratis A3 posters aanvragen bij de Taskforce kindermishandeling. Mail ons op info@tfkinderenveilig.nl hoeveel posters u nodig heeft en het adres waar we de poster naar kunnen versturen.
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Robin Hood neemt van hen die genoeg hebben en geeft aan hen die dat nodig hebben. Dat gaan we doen in dit meerjarige project: we zorgen dat gezinnen met jonge kinderen geen geld mislopen.
In een challenge voor de Universiteit Utrecht gingen vier masterstudenten aan de slag met de vraag wat het belang is van overgangsrituelen voor jeugdigen op school.