Live overzicht

Hieronder lees je welke organisatie en wie op dit moment met welke onderwerpen bezig is. Zo werken we slim samen!

JGZ-organisatie Bezig met: Contactpersoon
GGD Zaanstreek Waterland Een overzicht wat zij gaan doen tot 1 september en bij welke consulten zij gaan beeldbellen. Sherilyn Faber,
shfaber@ggdzw.nl
GGDTwente Overzicht wat Twente doet om weer verder te gaan en verder op te starten van 0-4 en 4 -18 jaar.

Annemarie van Beem, a.vanbeem@ggdtwente.nl

GGD IJsselland Webinar voor (S)BO en kinderopvang over het opstarten tijdens de coronacrisis. Eind mei zal er naar alle waarschijnlijkheid een webinar voor (S)VO plaatsvinden. José Plette, j.plette@ggdijsselland.nl
GGD Amsterdam Filmpje over de MenACWY

Paula van Velsen, 
pvvelsen@ggd.amsterdam.nl

Organiseert samen met Hygiëne & Inspectie online meetings voor JGZ'ers over hygiëne en preventie.  Paula van Velsen,
pvvelsen@ggd.amsterdam.nl
Tips en voorbeeldzinnen voor een SamenStarten telefonisch prenataal contactmoment. Paula van Velsen,
pvvelsen@ggd.amsterdam.nl
GGD RU Training Shared Decision Making rondom vaccinaties.

Dorothy Lie, dlie@ggdru.nl

GGD RU Alle consulten worden voorafgegaan door een telefonisch consult met veel aandacht voor hygiëne. Ouders en professionals positief.

Dorothy Lie, dlie@ggdru.nl

CJG Rijnmond Zelf frontberichten maken via vlogs over beschermingsmaatregelen. Minke Vellinga, M.vellinga@cjgrijnmond.nl
Nieuwsbrief gemaakt ter advisering scholen over sociaal emotionele ontwikkeling in coronatijden. Bernice Samson, b.samson@cjgrijnmond.nl
Jong JGZ

Diverse filmpjes waarin JGZ-ers laten zien wat de coronamaatregelen betekenen voor ouders wanneer zij contact hebben met de JGZ.

Marloes Wardenier
m.wardenier@jongjgz.nl

 

GGD Groningen Centering Parenting ombuigen naar een digitale variant. Zij zoeken JGZ'ers die het online Centering Parenting programma willen oefenen.

Wilma Helmantel, wilma.helmantel@ggd.groningen.nl

Zuidzorg Telefonische consulten uitgeschreven.

Danielle de Coo, d.de.coo@zuidzorg.nl

OKT Amsterdam Het digitale schoolplein voor ouders van basisschoolkinderen

Ester Maalderink, via ejwessels@ncj.nl

GGD NOG Voert Kinderrechten.NU uit

 

Gemeente Utrecht, Volksgezondheid cluster Jeugd

Webinars voor ouders: info op onze website

Klaartje Welten, 
k.welten@utrecht.nl

 

Wekelijks een aanzet, waarin collega’s aan het woord zijn: JGZ in coronatijd

Klaartje Welten,
k.welten@utrecht.nl

Deel dit met je netwerk