
Terugblik Week voor Jeugdgezondheid 2025
We blikken terug op de tweede editie van de Week voor Jeugdgezondheid!
Nieuws 29 oktober 2024
We gebruiken allemaal onze smartphone, soms omdat het moet en soms omdat het leuk kan zijn. Dit zien we ook terug bij ouders van jonge kinderen. De momenten dat smartphonegebruik nodig is, maar ook de momenten dat je liever ziet dat ouders met hun kind in contact zijn.
Wat zijn de gevolgen voor de ontwikkeling van het jonge kind als ouders veel met hun smartphone bezig zijn? Wat betekent dit voor de taal, voor de sociaal-emotionele ontwikkeling en het gedrag van baby en peuter? Wat zeggen de laatste onderzoeken hierover en hoe bespreek je dit als zorgprofessional?
Volg nu de e-learning ‘Verbinding verbroken’ via de JGZ Academie. Deze duurt ongeveer 10 minuten en is inclusief een animatie voor ouders.
De JGZ Academie biedt e-learningmodules voor JGZ-professionals (jeugdartsen, verpleegkundig specialisten, jeugdverpleegkundigen of doktersassistenten). Deze modules zijn bedoeld om te oefenen met nieuwe kennis en vaardigheden afkomstig uit JGZ-richtlijnen en bestaande kennis up-to-date te houden.
Lees meer
"*" geeft vereiste velden aan
We blikken terug op de tweede editie van de Week voor Jeugdgezondheid!
Dit artikel is onderdeel van een reeks van zes artikelen over een groot deel van het proces om tot een goede vaccinatiegraad te komen. In dit derde artikel gaat het over de beoordeling van nieuwe vaccinaties door de Gezondheidsraad.
Bekijk nu de inzichten uit vijf jaar Balansmeter-peilingen via ons interactieve dashboard.
Meldingen