
Nieuw artikel in TJGZ over vaccineren doen we samen
In dit artikel wordt beschreven welke zes artikelen je de komende weken bij Tijdschrift Jeugdgezondheidszorg kunt verwachten over het proces om tot een goede vaccinatiegraad te komen.
Nieuws 26 april 2017
Iedere maand delen we de meest geraadpleegde onderwerpen door ouders op Opvoeden.nl. Door deze informatie krijg jij als JGZ professional een beeld van wat er speelt onder ouders. Het NCJ en Stichting Opvoeden.nl bieden daar passende informatie bij die je kunt toepassen in je werk. Deze maand staan we stil bij de groei van kinderen.
De pagina Groei bij kinderen werd deze maand ruim 3000 keer bezocht en is daarmee één van de meest gelezen onderwerpen. Het NCJ biedt over dit onderwerp de JGZ richtlijn Signaleren van kleine lichaamslengte.
Ga naar de JGZ richtlijn Signaleren van kleine lichaamslengte >>
In dit artikel wordt beschreven welke zes artikelen je de komende weken bij Tijdschrift Jeugdgezondheidszorg kunt verwachten over het proces om tot een goede vaccinatiegraad te komen.
Dit artikel van het NCJ (van Tartwijk et al., 2025), waaraan Roos van Tartwijk heeft bijgedragen tijdens haar wetenschappelijke stage voor de master Geneeskunde aan de VU, laat zien dat de uitvoering van prenatale huisbezoeken binnen de jeugdgezondheidszorg sterk varieert.
Werk jij als JGZ-professional? Dan nodigen we je graag uit om mee te denken in een paneldiscussie over signaleringstools die gebruikt worden bij ouders en hun kind van 0-2 jaar oud als het gaat over ongezonde stress.