NCJ vacature: communicatiemedewerker (32-36 uur)
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Nieuws 21 juli 2015
Bent u werkzaam bij een organisatie die met ouders van jonge kinderen te maken heeft? Dan nodigt Sardes u van harte uit voor een inspiratiebijeenkomst over het betrekken van mannen bij de opvoeding en ontwikkeling van jonge kinderen.
Wanneer? Dinsdag 15 september 13.30 – 16.30 uur (inloop vanaf 13.00 uur)
Waar? Sardes, Lange Viestraat 371, Utrecht
Voor wie? Managers/leidinggevenden van organisaties voor en met ouders met jonge kinderen
Doel? Kennisdeling, inspiratie opdoen, goede voorbeelden uitwisselen en acties benoemen
Kosten? Gratis deelname
Het programma voor de tweede bijeenkomst van ‘Communicatie met alle opvoeders’ biedt inspiratie en ruimte voor uitwisseling:
U kunt zich aanmelden via http://www.sardes.nl/XYZ98-Communicatie-met-alle-opvoeders.html
Het project wordt gefinancierd door ministerie van OCW, directie Emancipatie.
Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met Karin Hoogeveen (k.hoogeveen@sardes.nl), Maryse Nijhof (m.nijhof@sardes.nl) of Hester Fukkink (h.fukkink@sardes.nl).
Telefonisch is Sardes bereikbaar via 030-232600.
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Robin Hood neemt van hen die genoeg hebben en geeft aan hen die dat nodig hebben. Dat gaan we doen in dit meerjarige project: we zorgen dat gezinnen met jonge kinderen geen geld mislopen.
In een challenge voor de Universiteit Utrecht gingen vier masterstudenten aan de slag met de vraag wat het belang is van overgangsrituelen voor jeugdigen op school.