
Vacatures bij het NCJ
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft twee vacatures openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatieadviseur en adviseur/projectleider richtlijnen.
Nieuws 24 april 2018
Stress bij kinderen is een groeiend probleem. Het NCJ is daarom vorig jaar samen met professor Frans Feron van de Universiteit van Maastricht een literatuurstudie naar de invloed van Early Life Stress (vroege stress) op de groei en ontwikkeling van kinderen gestart.
De resultaten zijn verrassend en de nieuwe inzichten voor de jeugdgezondheidszorg interessant. Dit is voor het NCJ reden genoeg om de voorlopige resultaten met een beperkt aantal geïnteresseerde en gemotiveerde jeugdartsen te bespreken tijdens een werkconferentie.
De werkconferentie is gepland op dinsdag 10 juli van 13.00 tot 16.00 uur bij het NCJ. Geïnteresseerde jeugdartsen kunnen zich met motivatie tot 15 mei a.s. voor de werkconferentie aanmelden bij Frans Pijpers via fpijpers@ncj.nl. De deelnemers krijgen een week van tevoren het programma en documentatie toegestuurd.
Neem voor meer informatie over het onderzoek contact op met Frans Pijpers en/of Yvonne Vanneste.
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft twee vacatures openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatieadviseur en adviseur/projectleider richtlijnen.
Het 146e OMT heeft in februari 2023 geadviseerd om de specifieke maatregelen met betrekking tot COVID-19 te stoppen en voortaan generieke maatregelen toe te passen voor respiratoire infecties. GGD-testlocaties zullen daarom worden afgebouwd. Uiteraard kunnen mensen zelf besluiten een zelftest te doen.
Een multidisciplinair hulpaanbod kan voorkomen dat ouders met de zorgen over hun jonge kind van het kastje naar de muur worden gestuurd. Alleen dwarsbomen de alsmaar oplopende wachttijden deze aanpak meer en meer. Het team Aanpak Wachttijden pleit voor structurele systeemoplossingen.