
Nieuw artikel in TJGZ over kinkhoest-specifieke antistoffen
Deze studie onderzocht kinkhoest-specifieke antistoffen bij 2 maanden in premature en voldragen zuigelingen na vroege MKV.
Nieuws 15 september 2014
Om richtlijnen voor de JGZ beter toegankelijk te maken heeft het NCJ een richtlijnenwebsite ontwikkeld. De richtlijnen zijn daardoor gemakkelijker te raadplegen via een tablet of smartphone en via de computer. Bij de ontwikkeling hebben richtlijnontwikkelaars en JGZ-professionals meegedacht. Vervolgens is de website getest door een aantal JGZ-professionals om ervoor te zorgen dat de website aansluit bij de professional die met de richtlijnen werken.
Elke richtlijn heeft een eigen startpagina. Hier vind je alle ondersteunende producten, zoals de overzichtskaart (vaak met stroomschema), informatie of folders voor ouders, implementatietoolkit producten, extra informatie en de verschillende thema’s uit de richtlijn.
Per thema wordt begonnen met de aanbevelingen, vaak voorafgegaan door een korte inleiding. Wil je weten waarop de aanbevelingen zijn gebaseerd, dan kun je doorklikken naar de onderbouwing en de conclusies.
Benieuwd naar de richtlijnenwebsite? Kijk dan eens op: www.jgzrichtlijnen.nl
Deze studie onderzocht kinkhoest-specifieke antistoffen bij 2 maanden in premature en voldragen zuigelingen na vroege MKV.
Nieuwe editie Staat van Gezinnen laat zien: gezinnen missen sociale verbinding en de politiek doet niets
Dit proefschrift gaat over vaccinatiebereidheid. Vaccins zijn een van de meest essentiële en effectieve middelen voor het voorkomen en beheersen van infectieziekten. Desondanks zijn zorgen en controverses rondom vaccins de afgelopen jaren toegenomen, wat wereldwijd de uitdaging vergroot om een voldoende hoge vaccinatiegraad te bereiken.