TJGZ: themaserie ‘Schermgebruik als nieuwe leefomgeving’
NieuwsIn de themaserie 'Schermgebruik als nieuwe leefomgeving' lees je de komende periode bij TJGZ verschillende artikelen over hoe beeldschermgebruik verschillende gezondheidsdomeinen raakt.
Nieuws 31 mei 2018
De eerste (digitale) innovaties zijn gepubliceerd. Na een eerdere oproep aan JGZ-organisaties om hun (digitale) innovaties voor een landelijke inventarisatie te melden, heeft een aantal organisaties hier gehoor aan gegeven. Om kennis te delen (lessons learned), opschaling mogelijk te maken of om gezamenlijk op te trekken bij de (door)ontwikkeling.
De ontwikkeling en toepassing van (digitale) innovaties en interventies vindt nog vaak versnipperd plaats. Kennis hierover of de resultaten van de inzet worden weinig tot niet gedeeld. Hier brengen we verandering in door over deze innovaties te publiceren.
Bekijk het overzicht van de ingestuurde (digitale) innovaties >
Bekijk de overzichtskaart met (digitale) innovaties >
Niet alles is voor iedereen nieuw en zinvol. Maar pik op wat je kunt gebruiken en ga samen verder. En vergeet niet je innovatie melden als je op zoek bent naar co-creatoren. Samen kom je verder!
Staat jouw (digitale) innovatie nog niet op onze website?
Meld je (digitale) innovatie aan >
In de themaserie 'Schermgebruik als nieuwe leefomgeving' lees je de komende periode bij TJGZ verschillende artikelen over hoe beeldschermgebruik verschillende gezondheidsdomeinen raakt.
Binnenkort starten vijf landelijke commentaarrondes van 4 herziene JGZ-richtlijnen en 1 praktijkmodule. Het NCJ en de richtlijnontwikkelaars van TNO nodigen JGZ-professionals en samenwerkingspartners van harte uit om (ervarings)kennis te delen en hun mening te geven
Tijdens een inspirerend werkbezoek lieten Greijdanus Hardenberg, Klasse en GGD IJsselland aan beleidsmakers van OCW, VWS, gemeente Hardenberg en de VO-Raad zien hoe zij samen bouwen aan schoolaanwezigheid.