
Vijf jaar inzicht in de balans van ouders
Bekijk nu de inzichten uit vijf jaar Balansmeter-peilingen via ons interactieve dashboard.
Nieuws 17 mei 2019
Inmiddels is er een prototype ontwikkeld voor de JGZ-store: een online winkel waar digitale innovaties worden aangeboden. Om te weten te komen wat JGZ-professionals, managers, staffunctionarissen en ICT’ers van dit prototype vinden is er een enquête uitgezet. De rapportage wordt in juni verwacht.
Alvast enkele reacties:
Vrijwel alle respondenten vinden een JGZ-store belangrijk. Het meest gegeven argument is dat je vooral niet twee keer hetzelfde wiel moet willen uitvinden. Maar er zijn ook vragen: wat zijn digitale innovaties? Er zullen criteria komen op basis waarvan een digitale innovatie als zodanig beschikbaar komt in de JGZ-store. Als blijkt dat er voldoende draagvlak is voor het prototype van de JGZ-store mogen we gaan bouwen.
Neem voor meer informatie contact op met Paula Zwijgers.
Bekijk ook:
Bekijk nu de inzichten uit vijf jaar Balansmeter-peilingen via ons interactieve dashboard.
Dit artikel is onderdeel van een reeks van zes artikelen over een groot deel van het proces om tot een goede vaccinatiegraad te komen. In dit derde artikel gaat het over een nieuwe definitie van vaccinatietwijfel.
Help jij mee om de balansmeter te verspreiden onder ouders? Deze kan worden ingevuld van 28 mei tot en met 28 juni 2025 en kost ouders slechts 2 minuten.