
Het kan weer: lid worden van de Stippel-Brigade!
Word jij ook lid van de Stippel-Brigade? Dit najaar start weer een opleidingscyclus. Meld je snel aan!
Nieuws 19 december 2019
In de vaste rubriek ‘Doen wat werkt!’ worden verschillende JGZ-interventies gedeeld. Deze maand blikken we terug op drie interventies die afgelopen half jaar in deze rubriek aan bod kwamen: ‘Smakelijke Eters,’ ‘Dreumestijd’ en ‘Video-feedback Intervention to promote Positive Parenting and Sensitive Discipline (VIPP-SD).’
Word jij ook lid van de Stippel-Brigade? Dit najaar start weer een opleidingscyclus. Meld je snel aan!
Vaccineren is één van de meest effectieve manieren van preventie. Het is zorgelijk dat de vaccinatiegraad dalende is, zoals bij de DTP en de BMR. Christian Hoebe en Rianne Reijs maken als gastredacteuren van TJGZ een themaserie van 6 artikelen over vaccineren. Samen bestrijken ze een groot deel van het proces om tot een goede vaccinatiegraad te komen.
Voor het eerst kunnen we stellen dat in meer dan de helft van alle gemeenten in Nederland aanstaande ouders in kwetsbare omstandigheden gebruik kunnen maken van de bewezen effectieve interventie VoorZorg.