Brochure handvatten ontwikkelingsvoorsprong bij kinderen van 0-6 jaar
Bekijk de brochure met praktische handvatten over het herkennen van ontwikkelingsvoorsprong en het gesprek met ouders hierover.
Nieuws 28 januari 2021
TNO heeft DIY Van Wiechenfilmpjes gemaakt voor ouders: korte instructiefilmpjes per VWO-kenmerk. Voorafgaand aan een afspraak bij de JGZ kunnen ouders de video’s bekijken om zo betrokken te worden bij het ontwikkelingsonderzoek. Voor de implementatie van de DIY Van Wiechenfilmpjes binnen de JGZ zoeken wij ca. 15 JGZ-professionals die hierover willen meedenken.
TNO is op zoek naar zowel professionals uit organisaties die al WEL met de filmpjes werken, als uit organisaties die er nog NIET mee werken.
Indien jouw organisatie de filmpjes WEL gebruikt zijn we benieuwd naar: (1) Wat gaat goed, wat kan beter? en (2) Heeft u al een idee van de ervaringen van ouders en andere professionals?
Indien jouw organisatie de filmpjes NIET gebruikt zijn we benieuwd naar de reden daarvoor en naar waar er eventueel nodig is om de filmpjes wel te gaan gebruiken.
Wie: jeugdartsen, jeugdverpleegkundigen en managers werkzaam in de JGZ 0 tot 4 jaar.
Wat: een interviews over het gebruik van de DIY Van Wiechenfilmpjes in de JGZ. Dit interview duurt 30 tot 60 minuten.
Hoe: via een (video)belapplicatie, bv. Teams
Vergoeding: bol.com tegoedbon van 50 euro
Wanneer: februari-maart 2021
Voor vragen kun je contact opnemen met TNO.
"*" geeft vereiste velden aan
Bekijk de brochure met praktische handvatten over het herkennen van ontwikkelingsvoorsprong en het gesprek met ouders hierover.
Sinds de landelijke invoering van Van Wiechen Continu (VWC) als de nieuwe standaard voor het Van Wiechenonderzoek is er veel gebeurd. Waar staan we nu?
In 2025 wordt het Van Wiechen Continu als nieuwe standaard van het ontwikkelingsonderzoek in de jeugdgezondheidszorg geïmplementeerd. Om de praktijk handvatten te kunnen bieden over ontwikkelingsvoorsprong zijn wij op zoek naar experts die hierover met ons in gesprek willen gaan. Denk jij mee?