
Nieuw artikel in TJGZ over toewerken naar gerichtere verwijscriteria voor voorschoolse educatie
Dit artikel van TJGZ gaat over het toewerken naar gerichtere verwijscriteria voor voorschoolse educatie.
Nieuws 23 november 2015
Als ouders vermoeden dat er ‘iets’ met hun kind is, hebben zij het vaak bij het rechte eind. Zaak is dan om uit te zoeken wat dat ‘iets’ is.
https://d1l066c6yi5btx.cloudfront.net/ncj/ncj/docs/2d4d5ba0-c1a2-4445-81b5-c424697882f1.pdf
Als ouders vermoeden dat er ‘iets’ met hun kind is, hebben zij het vaak bij het rechte eind. Het is dan belangrijk om uit te zoeken wat dat ‘iets’ is. Bettie Carmiggelt (oud-adviseur bij het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid) en Susan Osterop (landelijk coördinator Integrale Vroeghulp) vertellen hier meer over in een interview voor ‘Het Brein’, een bijlage van de Volkskrant.
Download hier het artikel in PDF >>>
Dit artikel is gepubliceerd in de bijlage van de Volkskrant (3/11/2015), Het Brein.
Download hier Het Brein >>>
Dit artikel van TJGZ gaat over het toewerken naar gerichtere verwijscriteria voor voorschoolse educatie.
Werk je in de jeugdgezondheidszorg (JGZ) en wil je meewerken om de herziene JGZ-richtlijn Opvoedondersteuning zo toepasbaar mogelijk te maken in de praktijk? Doe dan mee aan de praktijktest!
Klimaatverandering is niet alleen een milieuvraagstuk, maar óók een gezondheidsvraagstuk. Welke rol kan de JGZ hierin spelen?