NCJ vacature: communicatiemedewerker (32-36 uur)
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Nieuws 24 april 2018
Stress bij kinderen is een groeiend probleem. Het NCJ is daarom vorig jaar samen met professor Frans Feron van de Universiteit van Maastricht een literatuurstudie naar de invloed van Early Life Stress (vroege stress) op de groei en ontwikkeling van kinderen gestart.
De resultaten zijn verrassend en de nieuwe inzichten voor de jeugdgezondheidszorg interessant. Dit is voor het NCJ reden genoeg om de voorlopige resultaten met een beperkt aantal geïnteresseerde en gemotiveerde jeugdartsen te bespreken tijdens een werkconferentie.
De werkconferentie is gepland op dinsdag 10 juli van 13.00 tot 16.00 uur bij het NCJ. Geïnteresseerde jeugdartsen kunnen zich met motivatie tot 15 mei a.s. voor de werkconferentie aanmelden bij Frans Pijpers via fpijpers@ncj.nl. De deelnemers krijgen een week van tevoren het programma en documentatie toegestuurd.
Neem voor meer informatie over het onderzoek contact op met Frans Pijpers en/of Yvonne Vanneste.
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Robin Hood neemt van hen die genoeg hebben en geeft aan hen die dat nodig hebben. Dat gaan we doen in dit meerjarige project: we zorgen dat gezinnen met jonge kinderen geen geld mislopen.
In een challenge voor de Universiteit Utrecht gingen vier masterstudenten aan de slag met de vraag wat het belang is van overgangsrituelen voor jeugdigen op school.