
Nieuw artikel in TJGZ over toewerken naar gerichtere verwijscriteria voor voorschoolse educatie
Dit artikel van TJGZ gaat over het toewerken naar gerichtere verwijscriteria voor voorschoolse educatie.
Nieuws 11 oktober 2019
Op dinsdag 8 oktober, tijdens de Games for Health Europe Conference, zijn een groep gemotiveerde jongeren en betrokkenen samengekomen en hebben zij gesproken over ‘lekker in je vel zitten’. Open en eerlijk werd er, onder leiding van twee jongvolwassen coaches, gesproken over gevoelens. Wat is mentale/fysieke gezondheid nu eigenlijk en waarom is het zo belangrijk?
Dit artikel van TJGZ gaat over het toewerken naar gerichtere verwijscriteria voor voorschoolse educatie.
Werk je in de jeugdgezondheidszorg (JGZ) en wil je meewerken om de herziene JGZ-richtlijn Opvoedondersteuning zo toepasbaar mogelijk te maken in de praktijk? Doe dan mee aan de praktijktest!
Klimaatverandering is niet alleen een milieuvraagstuk, maar óók een gezondheidsvraagstuk. Welke rol kan de JGZ hierin spelen?