
Terugblik Week voor Jeugdgezondheid 2025
We blikken terug op de tweede editie van de Week voor Jeugdgezondheid!
Nieuws 30 oktober 2020
Ben jij werkzaam binnen de JGZ en verantwoordelijk voor Kansrijke Start als projectleider of coördinator? Graag willen we digitaal met jou in gesprek!
Heb jij in jouw GGD of JGZ-organisatie een stimulerende rol voor het landelijk actieprogramma Kansrijke Start? Bijvoorbeeld als trekker, coördinator, projectleider? Dan bieden we je de gelegenheid om anderen in deze rol te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen. Uit navraag bij enkele projectleiders blijkt dat daar behoefte aan is. Samen met Annet Roose- Van Leijden van de GGD regio Utrecht en Petra Kletter van het NCJ gaan we met elkaar in gesprek.
We gaan het onder andere hebben over:
Na afloop ben je geïnspireerd door diverse ideeën vanuit het hele land, waar je in jouw regio mee verder komt. Bovendien breid je je netwerk uit.
De online ontmoeting is op dinsdag 24 november van 13.00-15.00 uur. Als je je nog niet bij Petra hebt aangemeld, kun je je aanmelden door haar een mail te sturen via pkletter@ncj.nl. Je kunt dan ook meteen aangeven over welke onderwerpen jij met jouw collega’s in gesprek wilt gaan. Na aanmelding ontvang je uiterlijk een week voorafgaand aan de bijeenkomst het programma en een link voor deelname aan de bijeenkomst.
We blikken terug op de tweede editie van de Week voor Jeugdgezondheid!
Dit artikel is onderdeel van een reeks van zes artikelen over een groot deel van het proces om tot een goede vaccinatiegraad te komen. In dit derde artikel gaat het over de beoordeling van nieuwe vaccinaties door de Gezondheidsraad.
Bekijk nu de inzichten uit vijf jaar Balansmeter-peilingen via ons interactieve dashboard.