Podcast over preventieve borstvoedingszorg met de JGZ als sleutelrol
Vandaag lanceert Centering Feeding de 'Borstvoedingsbabbel voor Zorgprofessionals': een vernieuwende podcast over preventieve borstvoedingszorg.
Nieuws 25 februari 2021
Op verzoek van het ministerie van VWS schreef het bureau voor maatschappelijke vraagstukken Andersson Elffers Felix (AEF) het boekje ‘Ik ben er ook nog’. ‘Ik ben er ook nog’ is een boekje met verhalen van kinderen die zijn opgegroeid met één of twee ouders met een (licht) verstandelijke beperking (LVB). Deze kinderen zijn nu jongvolwassenen en blikken terug op hun jeugd. Ze vertellen over hun ervaringen; waar ze tegenaan liepen en welke ondersteuning en hulp ze hebben gekregen. De verhalen zijn aangevuld met reflecties van professionals en een nawoord van de schrijvers van het boek met tips en aanbevelingen.
"*" geeft vereiste velden aan
Vandaag lanceert Centering Feeding de 'Borstvoedingsbabbel voor Zorgprofessionals': een vernieuwende podcast over preventieve borstvoedingszorg.
Naar aanleiding van de evaluaties is de e-learning aangepast.
Het NCJ peilde voor de vijfde keer onder professionals of zij de signalen van geldzorgen bij jeugdigen en/of hun ouders/opvoeders herkennen en hun mogelijkheden om iets met deze signalen te doen.