
Help mee: laat het ouderperspectief zien met de Balansmeter
Help jij mee om de balansmeter te verspreiden onder ouders? Deze kan worden ingevuld van 28 mei tot en met 28 juni 2025 en kost ouders slechts 2 minuten.
Nieuws 10 februari 2016
De huisarts en de JGZ hebben beiden kennis van gezinnen. De huisarts vanuit zijn positie als gezinsarts, de JGZ door de longitudinale (preventieve) beleiding van kinderen. Door gezinnen samen in beeld te hebben, kan de ondersteuning aan kind, ouder en gezin verbeteren. Naar aanleiding van een expertmeeting en interviews over het verbeteren van de samenwerking tussen beide beroepsgroepen, is deze factsheet opgesteld. Hierin worden de belangrijkste punten ter bevordering van samenwerking beschreven.
Help jij mee om de balansmeter te verspreiden onder ouders? Deze kan worden ingevuld van 28 mei tot en met 28 juni 2025 en kost ouders slechts 2 minuten.
In de eerste week van juni is de jaarlijkse Week voor Jeugdgezondheid. Bekijk het programma van dit jaar!
Met ingang van 1 juni 2025 neemt Nictiz de taken van het NCJ met betrekking tot de Informatiestandaard JGZ over.