NCJ vacature: communicatiemedewerker (32-36 uur)
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Nieuws 27 september 2018
We zijn al gestart met het inventariseren en centraal weergeven van (digitale) JGZ-innovaties in een landkaart. De volgende stap is een online winkel waar deze digitale innovaties worden aangeboden: de JGZ-store! In de JGZ-store kunnen JGZ-organisaties online digitale innovaties aanbieden, maar ook innovaties aanschaffen, zoals een slimme vragenlijst, een dashboard of tools voor e-consulten.
Verschillende JGZ-organisaties ontwikkelen al digitale innovaties. Via de JGZ-store wordt het mogelijk deze digitale innovaties overzichtelijk met elkaar te delen. JGZ-organisaties kunnen er niet alleen digitale innovaties aanschaffen, maar ook zelf aanbieden. In de store vinden ze verder informatie over de technische voorwaarden waaraan een digitale innovatie moet voldoen om aangeboden te kunnen worden in de JGZ-store. Wanneer JGZ-organisaties bij de ontwikkeling van digitale innovaties rekening houden met deze technische voorwaarden, kunnen ook andere JGZ-organisaties de innovaties gebruiken. Dit biedt voordelen:
Het initiatief voor de ontwikkeling van een JGZ-store komt van de JGZ-organisaties uit Zuid-Nederland (ZeeBraLim). Zij wilden graag gebruik kunnen maken van elkaars digitale innovaties gekoppeld aan het Digitaal Dossier Jeugdgezondheidszorg (DD JGZ). Gezamenlijk zochten zij een manier waardoor dit technisch mogelijk was. De JGZ-organisaties lieten een koppeling ontwikkelen waarmee applicaties gegevens kunnen uitwisselen met ieder DD JGZ. Dit maakt het mogelijk dat voortaan elke JGZ-organisatie met de desbetreffende innovatie kan werken.
Het gedachtegoed van de JGZ-store sluit naadloos aan bij het gedachtegoed van de JGZ Techagenda: door samenwerking en landelijke inzet de digitalisering van de JGZ versnellen. Het NCJ heeft zich dan ook verbonden aan dit initiatief door de coördinatie van het project voor haar rekening te nemen.
Naast het NCJ zijn ActiZ Jeugd, Zuidzorg, GGD Zeeland, GGD Zuid-Limburg, GGD West-Brabant, GGD Brabant Zuid-Oost, GGD Hart voor Brabant, Veiligheidsregio Limburg Noord, het Servicecentrum, GGD GHOR NL en ZonMW betrokken. Het project start met een behoeftepeiling onder JGZ-organisaties: welke innovaties wil jij delen in de JGZ-store en van welke innovaties van collega-organisaties zou je gebruik willen maken?
Is jouw organisatie bezig met het ontwikkelen van digitale innovaties of wil je graag dat jouw digitale innovatie wordt aangeboden in de JGZ-store? Neem voor meer informatie contact op met het NCJ bij Paula Zwijgers, via email pzwijgers@ncj.nl of telefoon 06 – 24 35 10 24.
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Robin Hood neemt van hen die genoeg hebben en geeft aan hen die dat nodig hebben. Dat gaan we doen in dit meerjarige project: we zorgen dat gezinnen met jonge kinderen geen geld mislopen.
In een challenge voor de Universiteit Utrecht gingen vier masterstudenten aan de slag met de vraag wat het belang is van overgangsrituelen voor jeugdigen op school.