NCJ vacature: communicatiemedewerker (32-36 uur)
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Nieuws 10 oktober 2018
De beroepsverenigingen van jeugdartsen (AJN), kinderartsen (NVK) en verpleegkundigen (V&VN) pleiten voor een gezond gebruik van beeldschermen. In gezamenlijkheid hebben zij een standpunt opgesteld.
De beroepsverenigingen van jeugdartsen (AJN), kinderartsen (NVK) en verpleegkundigen (V&VN) pleiten voor een gezond gebruik van beeldschermen. In gezamenlijkheid hebben zij een standpunt document opgesteld waarin zij de belangrijkste gezondheidsrisico’s en tips met betrekking tot beeldschermgebruik bij kinderen en jongeren bundelen voor professionals.
Het beeldscherm, waaronder tablet, pc, laptops en mobiele telefoon, is niet meer weg te denken uit onze maatschappij. Ondanks de onmiskenbare voordelen signaleren professionals en wetenschappers gezondheidsrisico’s.
Bekijk het standpunt van AJN, NVK en V&VN >
Bekijk de factsheet ‘Beeldschermgebruik van dichtbij’ >
De uitgebreide achtergrondinformatie is te raadplegen op de websites van de AJN en NVK. Contactpersonen: Vasanthi Iyer (AJN), Noor Landsmeer en Marjolijn Quaak (NVK).
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Robin Hood neemt van hen die genoeg hebben en geeft aan hen die dat nodig hebben. Dat gaan we doen in dit meerjarige project: we zorgen dat gezinnen met jonge kinderen geen geld mislopen.
In een challenge voor de Universiteit Utrecht gingen vier masterstudenten aan de slag met de vraag wat het belang is van overgangsrituelen voor jeugdigen op school.