Integrale Vroeghulp: van bouwstenen naar onderbouwde werkwijze
VWS heeft het NCJ gevraagd om de werkwijze van IVH te beschrijven en onderbouwen, een implementatiehandleiding te ontwikkelen en communicatiemiddelen verder te professionaliseren.
Nieuws 23 september 2014
René Héman volgt per 1 januari 2015 Cisca Koning – van den Berg van Saparoea op als voorzitter van de Koepel van Artsen Maatschappij & Gezondheid.
Cisca Koning is vier jaar geleden benoemd tot voorzitter van de KAMG. Haar benoeming tot voorzitter viel samen met de toetreding van de KAMG tot de Federatie KNMG. Aan het eind van 2014 verloopt de zittingstermijn van onze huidige voorzitter.
In een bijzondere algemene ledenvergadering van de KAMG is René Héman benoemd tot haar opvolger.
René Héman is arts Maatschappij & Gezondheid en master of business administration. Momenteel is hij, tot 1 januari 2015, bestuurlijk actief binnen KAMG als penningmeester, tevens als voorzitter van de NVAG; één van de lidverenigingen van de KAMG. Daarnaast is hij voorzitter van de Federatie van Beroepsorganisaties in de Zorg.
Hij heeft een brede werkervaring en expertise op het gebied van de publieke gezondheid en is o.a. werkzaam geweest bij GGD, zorgverzekeraar en gemeenten.
VWS heeft het NCJ gevraagd om de werkwijze van IVH te beschrijven en onderbouwen, een implementatiehandleiding te ontwikkelen en communicatiemiddelen verder te professionaliseren.
Dit artikel van TJGZ gaat over de relaties tussen taalvaardigheid, gedrag en ouderlijke stress bij peuters met een vermoeden van TOS en of deze relaties verschillen bij kinderen met verschillende typen taalproblemen.
Het partnerschap ‘Slim samenwerken - landelijke webinars’ is inmiddels uitgegroeid van 3 naar 13 JGZ-organisaties.