Nieuwe e-learning ‘Gespreksvoering in de JGZ’ beschikbaar in JGZ Academie
Nieuwe e-learning 'Gespreksvoering in de JGZ' is nu beschikbaar in de JGZ Academie. Deze vervangt de e-learning Motiverende gespreksvoering.
Nieuws 29 augustus 2017
Er is weer een nieuwe (externe) e-learning module bijgekomen in de JGZ-academie: de e-learning achtergronden Rijksvaccinatieprogramma (RVP). Deze gratis e-learning is een verdiepende scholing voor professionals die betrokken zijn bij de uitvoering van het RVP. Dit zijn met name jeugdartsen en jeugdverpleegkundigen werkzaam in de Jeugdgezondheidszorg. De e-learning is ook te volgen door bijvoorbeeld kinderartsen en huisartsen.
De e-learning biedt inhoudelijke kennis om veelgestelde vragen en zorgen van ouders over vaccineren en het RVP te beantwoorden en het gesprek daarover met ouders te voeren.
Meer informatie over de ‘e-learning achtergronden RVP’ via het RIVM >
Overige e-learning modules voor de JGZ
Op de servicepagina van de JGZ-academie vind je meer relevante links naar e-learning modules, naar modules die buiten de JGZ-academie worden aangeboden.
Bekijk ook:
Nieuwe e-learning 'Gespreksvoering in de JGZ' is nu beschikbaar in de JGZ Academie. Deze vervangt de e-learning Motiverende gespreksvoering.
Wil je meewerken om de herziene JGZ-richtlijnen zo toepasbaar mogelijk te maken in de praktijk? Doe dan mee aan de praktijktest van de herziene JGZ-richtlijn Niet scrotale testis (NST).
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid maakt sinds 2021 jaarlijks De Omwenteling. Dat is een speciale uitgave van OnzeJeugd.NU: het tijdschrift voor professionals in jeugd en gezin van uitgeverij SWP (tot vorig jaar bij Instondo). De uitgave van 2026 staat in het teken van het geluk van morgen.
"*" geeft vereiste velden aan