Podcast over preventieve borstvoedingszorg met de JGZ als sleutelrol
Vandaag lanceert Centering Feeding de 'Borstvoedingsbabbel voor Zorgprofessionals': een vernieuwende podcast over preventieve borstvoedingszorg.
Nieuws 19 januari 2015
Ieder jaar organiseert het NCJ diverse bijeenkomsten voor de JGZ: het Kennisnetwerk JGZ en de toogdagen. Het Kennisnetwerk is voor staf- en beleidsmedewerkers in de JGZ en vindt vier keer per jaar plaats, in 2015 op 16 maart, 22 juni, 21 september en 30 november. De toogdagen zijn voor hoofden/managers JGZ en vinden drie keer per jaar plaats, in 2015 op 19 maart, 11 juni en 12 november.
Vandaag lanceert Centering Feeding de 'Borstvoedingsbabbel voor Zorgprofessionals': een vernieuwende podcast over preventieve borstvoedingszorg.
Naar aanleiding van de evaluaties is de e-learning aangepast.
Het NCJ peilde voor de vijfde keer onder professionals of zij de signalen van geldzorgen bij jeugdigen en/of hun ouders/opvoeders herkennen en hun mogelijkheden om iets met deze signalen te doen.