NCJ vacature: communicatiemedewerker (32-36 uur)
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Nieuws 20 juni 2017
Zeven kennisinstituten, waaronder het NCJ, én de Werkplaatsen Sociaal Domein organiseerden op 18 mei samen met Binnenlands Bestuur het congres ‘Sturen op integraal werken’. Voor de 150 deelnemers was het een informatief en afwisselend congres.
Het congres stond in het teken van het sturen op integraal werken door gemeentes. Eén van de voorwaarden voor integraal werken is het werken met één plan en één regisseur die zorgt voor afstemming tussen alle betrokken partijen om het afgesproken doel te halen. Maar in de dagelijkse praktijk blijkt dit nog altijd geen standaard recept te zijn bij het werken aan oplossingen. Dat komt omdat veel gemeenten nog niet goed weten hoe zij alle betrokken partijen goed kunnen aansturen op ‘doen wat werkt’.
Lees meer in het congresverslag >>
Bron: Movisie
Het Nederlands Centrum Jeugdgezondheid (NCJ) heeft een vacature openstaan. Hieronder lees je meer over de functies van communicatiemedewerker.
Robin Hood neemt van hen die genoeg hebben en geeft aan hen die dat nodig hebben. Dat gaan we doen in dit meerjarige project: we zorgen dat gezinnen met jonge kinderen geen geld mislopen.
In een challenge voor de Universiteit Utrecht gingen vier masterstudenten aan de slag met de vraag wat het belang is van overgangsrituelen voor jeugdigen op school.